Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kavanoz me Kapak 100CL 1 Copë

SKU: A-008976

249 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008976 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Bëni tuajin kavanozin e qelqit me kapak me material metalik për shumë funksione të depozitimit të lëngut, recelit, etj. si një zgjidhje mjaft praktike për përdorim të përditshëm dhe jo vetëm. Materiali i tij i qelqit të plotë e transparent është 100% higjenik, i lehtë e komod në përdorim. Forma cilindrikes mundëson depozitim të gatimit dhe zënien e një hapsire minimale në raftin, frigoriferin tuaj, etj. Lehtësisht e pastrueshme edhe në pjatalarëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kavanoz me Kapak 100CL 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp