Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kinox Tenxhere Presioni 7Lt 1 Copë

SKU: A-016373

2,690 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016373 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Kinox
Tenxherja me presion prej materiali inoksi, 7 Lt është një zgjedhje shumë e mirë dhe një zgjidhje për një gatim të shpejtë e të shëndetshëm. Kjo tenxhere mund të përdoret në vatrat me gaz,elektrike, qeramikë dhe vatrat me induksion. Instruksione për përdorim: lajeni mirë me ujë të bollshëm përpara përdorimit të parë. Mos përdorni detergjentë të fortë për larje. Mos e lini tenxheren bosh ndërkohë që është në zjarr sepse mund të dëmtojë fundin e tenxheres. Për të hapur kapakun kthjeni dorezën në anën e kundërt, përmbyseni dhe hiqeni. Pas çdo përdorimi lajeni mirë valvulën dhe sigurohuni që vrimat e saj të mos jenë të bllokuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kinox Tenxhere Presioni 7Lt 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp