Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kokë Rubineti 5 cm 1 Copë

SKU: A-017831

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017831 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Metalike
Koke rubineti, me nje dizanj modern per nxjerrjen e shpejte te ujit, Me 3 forma te rrjedhjes se ujit te cilat mund ti zgjidhni vete falë 3 butonave përkatës, Me rrotullim 360 gradë për ta lëvizur lehtësisht në të gjitha drejtimet, I përshtatshem për të gjitha llojet e rubinetëve, Instalohet dhe hiqet mjaft lehtë, Kursen ujin deri ne 50 %.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kokë Rubineti 5 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp