Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kompozim lule të thata me kafshë 22cm

SKU: A-010279

1,799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010279 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Qelq + bazë druri
Jemi mësuar të shohim këtë produkt me trëndafil, frymëzuar nga filmi i animuar “E bukura dhe bisha”, por ne e sjellim ndryshe. Elementët e shtuar, kafsha dhe dritat, e bëjnë me interesant dhe të vecantë këtë produkt. Ky kombimin mund të jetë edhe ide për një dhuratë fantastike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompozim lule të thata me kafshë 22cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp