Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kooper Ngrohëse 2000W

SKU: A-018187

3,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018187 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Kooper
Ngrohëse Kooper e cila do të ngrohë menjëherë ambientin, duke ju lejuar të zgjidhni midis dy fuqive të ndryshme operative, 1000W dhe 2000W. E pajisur me një sistem sigurie, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Për të rritur efikasitetin e ngrohësit të ventilatorit këshillohet të aktivizoni rrotullimin e pajisjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kooper Ngrohëse 2000W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp