Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kosh Për Mbeturina Me Pedale Drina Luxis 16L DR303

SKU: A-011532

1,799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011532 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali : Plastik
Kombinimi perfekt i komoditetit , stilit dhe qëndrueshmërisë vijnë së bashku në koshin e plehrave DRINA. Pedalja përdoret për të hapur lehtësisht kapakun. Mund të përdoret në kuzhina, tualete, zyra etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kosh Për Mbeturina Me Pedale Drina Luxis 16L DR303”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp