Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kupë me Kapak 18 Cm 1 Copë 829 RCR

SKU: A-013738

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013738 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 18 cm
Kjo mbajtëse është e përshtateshme për të mbajtur karamele dhe ëmbëlsira për qerasje. Është komode në përdorim familjar apo në raste festash. Është me dizenjo shumë të këndshme me hijezime e cila është e punuar në qelq dhe pastrohet shumë lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kupë me Kapak 18 Cm 1 Copë 829 RCR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp