Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Kuti Magazinimi 1 Copë

SKU: A-019930

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019930 Kategori:

Përshkrim

Nevojitet montim: Jo
Kjo kuti tekstili është një zgjidhje ideale për magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast bën që kjo kuti të krijojë më shumë hapësirë ??për jastëk dhe rroba të stinës. Ky element jetëgjatë e mban rrëmujën nën kontroll duke shfrytëzuar çdo centimetër të hapësirës me mundësi magazinimi dhe kombinimi pafund.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti Magazinimi 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp