Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kuti Plastike për Lodra me Personazhe 1 Copë

SKU: A-017923

399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017923 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastik
I duam kutitë plastike aq sa i duan dhe macet (por për arsye të tjera). Mënyra se si ato krijojnë rregull, pastërti dhe hapësirë është pothuajse magjike. Përmes kutive plastike që ofrojmë , do ta keni më të lehtë të gjeni shpejt çdo gjë që ju duhet. Zbulo përmasat e ndryshme dhe fillo nga puna duke organizuar gjërat tuaja!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti Plastike për Lodra me Personazhe 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp