Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lopatë + Fshesë për Mbeturinat 1 Copë

SKU: A-018972

199 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018972 Kategori: , ,

Përshkrim

Paketimi: 1 copë
Fshesë dore e vogël, me strukturë prej materiali plastik të qëndrueshëm në ngjyra të ndryshme. Fshesa është e pajisur me një lopatë, e cila përdoret për mbledhjen e mbeturinave gjatë pastrimit dhe ka një dorezë ergonomike që lehtëson mbajtjen gjatë përdorimit. Përdoret për pastrimin me efikasitet të pluhurit apo papastërtive në hapësira të vogla. Ky produkt është i përshtashëm për përdorim në ambiente të brendshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lopatë + Fshesë për Mbeturinat 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp