Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lopatë Plastike për Mbeturina Ippa IP089/1 1 Copë

SKU: A-013009

219 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013009 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Lopatë dore për mbeturinat, me strukturë prej materiali plastik të qëndrueshëm, në ngjyra të ndryshme. Lopata është e pajisur me një shirit prej gome të butë, për të parandaluar rrëshqitjen dhe për të mundësuar një pastrim më të mirë të pluhurit nga sipërfaqet e sheshta. Përdoret për mbledhjen e mbeturinave gjatë pastrimit dhe ka një dorezë ergonomike që lehtëson mbajtjen gjatë përdorimit. Ky produkt është i përshtashëm për përdorim në ambiente të brendshme jo-profesionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lopatë Plastike për Mbeturina Ippa IP089/1 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp