Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lugë Druri Tescoma Presto TE637212 1 Copë

SKU: A-011736

399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011736 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Druri/Silikoni
Një aksesor i rëndësishëm i kuzhinës prej materiali druri natyral është i realizuar me shumë mjeshtëri dhe me një dorezë të përshtatshme për një përdorim sa më komod nga të gjitha amvisat. Janë shumë funksionale dhe të shëndetshme për gatimin tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lugë Druri Tescoma Presto TE637212 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp