Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lugë për Coctail 1 Copë

SKU: A-018897

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018897 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Inoxi
Luga e miksimit të lëngjeve, inoks, shërben për përgatitjen e koktejleve të ndryshme. Gjatësia e lugës bën të mundur miksimin me lehtësi të përbërësve në gota apo enë më të larta. Me anë të fundit të bishtit mund të shtypni akullin dhe frutat duke i dhënë shijen dhe aromën e duhur pijeve. Ky aksesor ka përdorim profesional në bare e restorante. Është një produkt cilësor dhe përdoret për një kohë të gjatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lugë për Coctail 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp