Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Majmun Pellushi me Muzikë JM8205 1 Copë

SKU: A-013670

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013670 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Poliestër dhe akrilik
Lodër pellushi me muzikë , prej materiali përbërës prej 90% poliestër dhe 10% akrilik, me mbushje prej poliestre të butë sintetike,në ngjyra të ndryshme. Ndihmon në zhvillimin e aftësive të të dëgjuarit dhe të të mësuarit tek fëmijët e vegjël. Rekomandohet të shmangen temperaturat e larta dhe lagështia. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë mbi 0 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Majmun Pellushi me Muzikë JM8205 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp