Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Frutash të Thata JD6714B 29/29/9cm

SKU: A-004097

2,000 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-004097 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Organizimet festive si brenda apo në ambientet jashtë mund të jenë elegante dhe të modës me këtë pjatë të një cilësie shumë të mirë porcelani. Ka një formë interesante. Kapakët me ngjyra përveçse bëjnë të mundur të ruhet shija e frutave të thata, i japin pamje tjetër tavolinës suaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Frutash të Thata JD6714B 29/29/9cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp