Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Kafe-Sheqeri Dizenjo Gold 24-43 3 Copë

SKU: A-019860

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019860 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat: 27 Cm
Set mbajtëse porcelani për sheqer kafe caj, 3 lugë dhe mbajtëse druri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Kafe-Sheqeri Dizenjo Gold 24-43 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp