Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Letre Kuzhine Druri 1 Copë

SKU: A-005078

1,499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005078 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Druri
Duke ofruar një zgjedhje të gjerë të produkteve praktike: varëse, mbajtëse letre kuzhine si dhe shporta me madhësi të ndryshme që mbulojnë nevojat tuaja të përditshme në Kuzhinë. Ju mund të varni çdo organizator jashtë ose brenda dyerve të dollapit dhe sirtarëve, që të keni gjithçka në gatishmëri kur jeni duke gatuar… dhe të gjitha në rregull.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Letre Kuzhine Druri 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp