Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse letre, Rezinë 16×23.5 1COPE

SKU: A-006801

1,200 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006801 Kategori:

Përshkrim

Kategoria: Aksesorë kuzhine
Kjo mbajtëse për letra kuzhine,mund të instalohet shumë lehtë në çdo sipërfaqe si pllaka,xhama apo dru të lemuar. Me nje material rezinë dhe dizajn lulesh ajo kryen edhe funksionin e një aksesori dekorues.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse letre, Rezinë 16×23.5 1COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp