Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Luge Plastike Drina DR1723 1 Copë

SKU: A-011538

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011538 Kategori: ,

Përshkrim

Marka: Drina
Pajisuni me aksesorët e nevojshëm për kuzhinën tuaj duke bërë tuajën pjatën plastike për vendosjen e lugëve dhe garuzhdeve, e cila me formën e saj elegante krijon këndin e posaçëm për mbajtjen e lugëve që përdoren paralelisht me përgatitjen e gatimeve gjatë procesit të përzjeries, nxjerrjes për servirje të gatimit etj. Materiali i lehtë mundëson përdorim praktik dhe lehtësi në manovrim. Këndi i dhënë i këtij aksesori lejon që luga e vendosur mbi të të kullojë mbi sipërfaqen e lugët. Si i tillë ky aksesor praktik përpos fuksionalitetit do ju japë gjithashtu dhe një pamje të rregullt të ambientit tuaj të kuzhinës. Lehtësisht e pastrueshme edhe në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Luge Plastike Drina DR1723 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp