Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Mjalti 1 Copë

SKU: A-018563

299 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018563 Kategori: , ,

Përshkrim

Kapaciteti : 240ml
Mbajtëse mjalti me dizajn elegant i cili nuk lejon derdhjen , për shkak të butonit përkatës dhe enës shoqëruese në pjesën e poshtme. E përshtatshme dhe praktike për cdo kuzhinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Mjalti 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp