Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Plastike Drina Sfungjer+Detergjent DR

SKU: A-011525

559 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Plastik
Perfekt për mbajtjen e aksesorëve të pastrimit në kuzhinë dhe lavanderi. Mbani sapunin e lëngshëm dhe sfungjerët të organizuar në lavapjatë. Ky produkt përmban dispenserin e sapunit të lëngshëm, tepër praktik i cili mund të hapet lehtë për rimbushje të shpejtë. Gjithashtu përmban një mbajtës special për vendosjen e unazave tuaja gjatë kohës që ju jeni duke larë enët. Ideal për mbajtjen sfungjer dhe sende të vogla. Cilësor, përbërje në material plastike. Kurseni duke përdorur këtë mbajtës detergjenti.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Plastike Drina Sfungjer+Detergjent DR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp