Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Plastike Sapuni Drina DR1013

SKU: A-009630

99 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Marka: Drina
Mbajtësja e sapunit do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj. Linjat e pastra gjeometrike e bëjnë këtë mbajtëse zgjidhjen optimale për çdo tualet. Efikasiteti i saj është i lartë. Duke kryer 2 funksione ju kursen hapësire dhe para. Bëjeni tuajën këtë mbajtëse sapuni dhe shampoje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Plastike Sapuni Drina DR1013”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp