Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Ushqimesh 1 Copë

SKU: A-011017

1,399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011017 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Ky tas ju mundëson marjen e drekes tuaj me vete kur jeni në punë , shumë praktik dhe pastrohet lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Ushqimesh 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp