Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtese Ushqimi 1cope

SKU: A-019401

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019401 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastikë
Mbajtëse ushqimi, ideale për të ruajtur ushqime, fruta, ëmbëlsira dhe ushqime të tjera për të marrë në shkollë, shëtitje etj. Produkte me një material plastik me cilësi të certifikuar për mbajtjen e ushqimeve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Ushqimi 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp