Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbrojtës Gishtash Reer për dyer/dritare 2 Copë

SKU: A-014332

749 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014332 Kategori:

Përshkrim

Paketimi: 2 Copë
Mbrojtës për dyert dhe dritare, i markës Reer. Bën që dyert dhe dritaret të jenë të sigurta për fëmijët. Vendoset të mënteshat dhe nuk lejon që dera ose dritarja të përplaset. Një aksesor i nevojshëm për të gjithë ata të cilët kanë fëmijë të vegjël në shtëpi. Krijoni kushtet që ata të jenë të sigurt në cdo hap që hedhin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtës Gishtash Reer për dyer/dritare 2 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp