Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Meter 5m 1 Copë

SKU: A-018160

349 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018160 Kategori:

Përshkrim

Gjatësia: 5 M
Me formë perfekte gjeometyrike dhe peshë të lehtë. Ndërtuar nga materiale cilesore dhe rezistente ndaj ndryshkjes. Me shkalle matje te lehtesisht te dallueshme. Rezistente ndaj thyerjes se shirritit metalik si pasoje e perthyerjeve te shpeshta. Ideal per realizimin e projekteve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Meter 5m 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp