Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mikser Owngreat Stand 2000W 9515 1 Copë

SKU: A-019715

11,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019715 Kategori: , ,

Përshkrim

Tipi: Mikser
Ky mikser robot ka një dizajn elegant në të zezë me detaje luksoze çeliku inox. Procesori i ushqimit ka dy shpejtësi dhe një funksion pulsimi për të vendosur përkohësisht fuqi shtesë. Kapaku transparent i tasit përzierës parandalon spërkatjen dhe ka një hapsirë e dobishëme për shtimin e përbërësve shtesë. Kupat e thithjes kundër rrëshqitjes në fund sigurojnë një operacion shumë të qëndrueshëm. Ky përpunues ushqimesh gjithashtu përfshin një rrahëse/perzjerës, rrahëse veze, dhe përzjerës brumi. Ka një motor të fuqishëm 2000 W dhe 6 funksione.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser Owngreat Stand 2000W 9515 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp