Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mikser

SKU: A-020492

1,499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020492 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Sonifer
Mikseri është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp