Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Monopatin 5+

SKU: A-021054

4,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021054 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: Blu
Monopatina përmban 3 rrota për tu dhënë stabilitet shtesë atyre që e ushtrojnë për here të parë. Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem për mesimin e balancimit dhe koordinimit në ecje, veshja e timonit me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e vogla të fëmijëve. Plate për vendosjen e këmbëve kundër rreshkitjes, timon me dorezë gome të trajtuar, frena këmbe. Pesha maksimale e përdoruesit: 60 kg. E përshtatshme për moshat 5 vjeç dhe më shumë. Për përdorim në kënde lojrash. Këshillohet që për të vegjlit të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monopatin 5+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp