Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Nonex Tigan Gize D-044 24cm 1cope

SKU: A-019178

1,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019178 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Gizë
Tigan gatimi prej gize me nje diameter prej 24 cm vjen per ju dhe kuzhinen tuaj me nje kualitet optimal. Ky tigan eshte ne gjendje te pergatise per ju cdo produkt ushqimor dhe e servir ate per nje kohe shume te shkurter fale percjellshmerise shume te mire te nxehtesise.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nonex Tigan Gize D-044 24cm 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp