Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Orë Dekorative në Formën e Fikëses së Zjarrit

SKU: A-004103

2,800 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-004103 Kategori:

Përshkrim

Materiali : Metal
Objekt dekorues në formën e fikëses së zjarrit për ambjente të brendshme si shtëpi, zyra dhe lounge. Pamjet tuaja do bëhen edhe më moderne me këtë objekt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë Dekorative në Formën e Fikëses së Zjarrit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp