Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Orë Muri me Topa me Ngjyra 39cm 1 Copë

SKU: A-007867

3,000 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-007867 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 39cm
Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Nje orë e lezeçme që përputhet me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetin, dhe sofistikimi që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë Muri me Topa me Ngjyra 39cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp