Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Orë Muri 48/43 Cm 1302 1 Copë

SKU: A-014188

4,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014188 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali : Metalik
Nëse jeni lodhur nga muret e mërzitshme dhe dëshironi ti jepni ngjyra, ky produkt është ideal. Dizajn i shkëlqyer , stil modern e krijuar me shumë mjeshtëri. E përshtatshme për tu vendosur në dhomë ndenje, dhomë gjumi apo edhe në zyrë. Pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë Muri 48/43 Cm 1302 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp