Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Oxhak Dekorues me varje 30 x12cm SF-503 1cope

SKU: A-015451

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015451 Kategori:

Përshkrim

Përmasat:30 x12 cm
Jepini festave ngjyrimin e duhur, bejini ato te gezueshme dhe plot ngjyra. Me kete ndricues dekorativ atmosfera ne ambientet tuaja do jete mahnitese, dhe kjo atmosfere do ju shoqeroje ne cdo sezon.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oxhak Dekorues me varje 30 x12cm SF-503 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp