Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Ozgen Tavolinë Për Fëmijë me Narje 1 Copë

SKU: A-019043

499 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019043 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastike
Një dhuratë e përkryer për fëmijët tuaj. Ideale për ta vendosur në dhomën e gjumit apo dhomën e lojrave. E përshtatshme për ngjyrosje dhe aktivitete të tjera. Meqënëse përdorimi i kompjuterave laptopë në prehër është i dëmshëm tavolina ofron një përdorim më të shëndetshëm dhe më të rehatshëm. Falë mbajtësit të posaçëm të tabletave, fëmija juaj mund të hajë ushqimin e tij/saj ndërsa shikon tabletën. Lehtë për tu pastruar dhe praktik për tu përdorur. Produkti është bërë nga material plastik me cilësi të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ozgen Tavolinë Për Fëmijë me Narje 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp