Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Panoramë 43/53 Cm 1 Copë

SKU: A-005351

1,950 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005351 Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyra : Të ndryshme
Një panoramë e punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë panoramë magjepëse. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Panoramë 43/53 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp