Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pastruese për Xhama 24cm 1 Copë

SKU: A-018965

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018965 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Pastrues xhamash, prej materiali polipropileni, i pajisur me teh prej plastike të butë, me gjatësi 24 cm, dhe me dorezë ergonomike, të veshur me gomë të butë, në ngjyra të ndryshme. Përdoret për pastrimin e xhamave, duke fshirë në mënyrë efikase pluhurat, ujin dhe detergjentët, pa lënë shenja mbi xham. Ky produkt është i lehtë dhe praktik në përdorim, mund të pastrohet lehtësisht me ujë dhe është i përshtatshëm për përdorim në ambiente shtëpie, në bare, restorante, hotele, shkolla, zyra, etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pastruese për Xhama 24cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp