Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Përshtatës WC Për Fëmijë Drina 41*31*7 cm DR2102

SKU: A-012716

549 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012716 Kategori:

Përshkrim

Forma: Anatomike
Përshtatës I tualetit ‘’Drina” ka formë anatomike e cila përshtatet me një sërë modelesh tualetesh.Ky përshtatës plastik ofron nje dizenjo elegante ,qëndrueshmëri të lartë,material antibakterial dhe konfort maksimal.Sipërfaqja e tij antirreqitjes me rezistencë të lartë mekanike siguron një përputhshmëri të mire të përshtatësit me tualetin. Përshtatës I tualetit ‘’Drina” mund të montohet shpejt dhe të hiqet lehtësisht për tu pastruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Përshtatës WC Për Fëmijë Drina 41*31*7 cm DR2102”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp