Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Piano për Fëmijë me Bateri CNL-6180

SKU: A-021032

799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021032 Kategori:

Përshkrim

Paketimi: 1 copë
Piano lodër për fëmijë, me drita dhe muzikë, prej materiali plastik rezistent, në ngjyrë rozë. Ndihmon fëmijët të zhvillojnë interesin e tyre për muzikën dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive të të mësuarit. Punon me 3 bateri 1.5 V AA, të cilat nuk janë të përfshira në paketim. Ky produkt është i përshtatshëm për fëmijë mbi 3 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Piano për Fëmijë me Bateri CNL-6180”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp