Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pikturë me 2 Korniza Gri 60*70 Cm 801 1 Copë

SKU: A-013956

1,000 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013956 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra: Gri
Një pikturë e punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë magjepëse. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pikturë me 2 Korniza Gri 60*70 Cm 801 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp