Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjata 1 Copë

SKU: A-018015

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018015 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Porcelani
Organizimet festive si brenda apo në ambjentet jashtë mund të jenë elegante dhe të modës, me këtë pjatë të një cilësie shumë të mirë porcelani. Gjithashtu në të njëjtën kohë ruan lehtësinë e të qënit rezistente ndaj lavapjatës dhe thyerjes. Ngjyra e saj mbetet e njejtë për vite me rradhë përdorimi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjata 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp