Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Prima Set Pjatash Arcopal 18Copë

SKU: A-020915

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020915 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Një set pjatash mjaft i veçantë, si në dizajn ashtu dhe në cilësi shumë të mirë porcelani. Seti përmban 3 formate pjatash, pjata kryesore prej 27cm, pjatë e thellë 21cm si dhe pjatë ëmbëlsire 19cm. Secila formë ka 6 pjata.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prima Set Pjatash Arcopal 18Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp