Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Embëlsire Mbajtëse/Pjata 7 Copë

SKU: A-020457

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020457 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelani
Kjo pjatë ëmbëlsirë është ideale për një tryezë elegante dhe origjinale , por edhe për të shërbyer aperitiva, ushqime të ndryshme dhe për një prezantim sa më të bukur gostisë suaj. Pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Embëlsire Mbajtëse/Pjata 7 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp