Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatancë DS 1 Copë(D)

SKU: A-015002

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015002 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Pjatanca me material porcelani ,është një produkt fantastik, shumë praktik në përdorim, ushqimi mer një shije dhe pamje fantastike gjatë servirjes në këtë pjatancë. Kjo pjatancë mjaft rezistente dhe e sigurt për gatimin është 100% higjenike. Këshillohet që ena të mos lahet me detergjent të fortë ose duke përdorur mjete metalike për të evituar gërvishtjen. Pastrohet lehtë duke lehtësuar punën tuaj dhe duke kursyer kohë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatancë DS 1 Copë(D)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp