Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatancë Melamin 27.5cm NO:3211 1 Copë

SKU: A-013747

329 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013747 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Melamin
Jepini tavolinës më shumë elegancë dhe më shumë kombinim me trendin e ri të modës bashkëkohore për çdo dekor duke përdorur këtë pjatë ku ju mund të shërbeni ushqim, antipasta, ëmbëlsira etj. Prodhuar nga materiali melamin, është rezistente ndaj goditjeve duke ju siguruar një jetëgjatësi. Ky produkt është ideal për restorante, bare dhe hotele ku ju mund të shërbeni me klas në dhomat e ngrënies së hotelit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatancë Melamin 27.5cm NO:3211 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp