Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatance ovale, 28cm, e bardhë 28 cm, P2011

SKU: A-002184

250 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-002184 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Melaminë
Pjatanca me forme vezake dhe material melaminë e bardhe shërben si pjatë antipaste, me permasë 28 cm, kjo pjatancë shume elegante dhe cilësore i shton finesë dhe hijeshi tavolinës tuaj, mund të përdoret në vaktet e përditshme, bankete, gëzime familjare dhe restorante.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatance ovale, 28cm, e bardhë 28 cm, P2011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp