Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë 19.5cm 1 Copë

SKU: A-018025

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018025 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 19.5 cm
Organizimet festive si brenda apo në ambjentet jashtë mund të jenë elegante dhe të modës, me këtë pjatë të një cilësie shumë të mirë porcelani. Gjithashtu në të njëjtën kohë ruan lehtësinë e të qënit rezistente ndaj lavapjatës dhe thyerjes. Ngjyra e saj mbetet e njëjtë për vite me rradhë përdorimi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë 19.5cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp