Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Arcopali e Cekët 25 Cm

SKU: A-007561

180 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-007561 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali : Arcopal
Pjata me material arcopal të bardhë shërben si pjatë antipaste. Kjo pjatë shumë elegante dhe cilësore i shton finesë dhe hijeshi tavolinës tuaj. Mund të përdoret në vaktet e përditshme, bankete, gëzime familjare dhe restorante. Gatimet plot ngjyra të vendosura në pjatën e bardhë, të lëmuar, me shkëlqim shëmbëllyes ju bën të ndiheni mirë në një ambient të pastër plot klas dhe shton dëshirën për të shijuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Arcopali e Cekët 25 Cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp