Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Luminarc supe 21 cm 1 Copë

SKU: A-001927

950 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Porcelani
Shtoni një pamje moderne në tavolinën tuaj me koleksionin e pjatave Luminarc.Këto pjata janë të përbëra prej qelqi opal që është i lehtë dhe i qëndrueshëm. Falë materialit të tij, këto pjata janë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve duke bërë që të duket gjithmonë mirë dhe pastër. Ka një formë të përshtatshme dhe është shumë e lehtë në servirje. Përdoret edhe në bare, hotele dhe restorante duke i dhënë një pamje elegante tavolinës tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Luminarc supe 21 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp