Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Mickey Party 20 cm 1 Copë

SKU: A-008956

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008956 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Me dizenjo nga kartonat me personazhet më të dashur për fëmijë, kjo pjatë shumë e bukur do ti bëjë fëmijët të lumtur dhe i sjell atyre oreksin për të ngrëne më shumë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Mickey Party 20 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp